�vodn� strana


MARTIN ŠUSTR prodloužil smlouvu v FC Baník Ostrava.

Baník vstoupí do nové sezony se stabilizovanou brankářskou sestavou. Pokračovat v ní bude i Martin Šustr, který v klubu podepsal novou smlouvu na dva roky. Jarní trojice Petr Vašek, Martin Šustr, František Chmiel tedy zůstává zachována.

Šestadvacetiletý rodák z Boskovic dostal v zimě na Bazalech půlroční kontrakt, a přestože ho ve skvělé formě chytající Petr Vašek nepustil ani jednou mezi tyče, vysloužil si důvěru a novou smlouvu.

„Neměli jsme důvod do toho složení zasahovat. Petra Vaška jsme si pojistili už během jara, Franta Chmiel od nás loni v létě dostal dlouhodobou smlouvu a Martin Šustr jim oběma vytvořil dobrou konkurenci,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Gólman, který má na kontě pět prvoligových startů za Olomouc, se na jaře stejně jako dvacetiletý odchovanec František Chmiel do brány přes výtečně chytajícího Petra Vaška nedostal, ale to by se nyní mělo díky obnovení záložního týmu změnit.

„Hráče, kteří budou málo vytěžováni, chceme v juniorce rozhodně využívat,“ řekl Dušan Vrťo.

 

Kádr pro soustředění v Kroměříži:

brankáři:

Petr Vašek, František Chmiel, Martin Šustr

obránci:

Tomáš Zápotočný, Jakub Pokorný, Arťom Mešaninov, Josef Celba, Petr Breda, Martin Šindelář, Martin Sus, Matěj Helešic

záložníci:

Marek Hlinka, Robert Hrubý, Tomáš Hykel, Tomáš Mičola, Karol Mondek, Bronislav Stáňa, Štefan Pekár, Dominik Smékal, Stefan Panić

útočníci:

Milan Baroš, Tomáš Poznar, Dyjan Carlos De Azevedo, Alexander Jakubov, Jakub Šašinka


© 2014 FC BOSKOVICE. V�ECHNA PR�VA VYHRAZENA.  CREATED BY WWW.BIZMARK.CZ